۰۹:۰۰ - ۲۰:۰۰

ساعات کار ما شنبه - پنجشنبه

۰۲۱-۶۶۷۲۳۰۲۲

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

جستجو

پیش فروش ساختمان

یکی از مهمترین مسائل و معضلات جامعه در مسیر توسعه یافتگی ، ایجاد مسکن مناسب و تامین این نیاز حیاتی بشر می باشد . پیش فروش ساختمان یکی از راه های مناسب خانه دار شدن افراد قشر متوسط و ضعیف جامعه می باشد که ما در اینجا به چیستی قوانین حاکم بر آن می پردازیم .

توضیحات بیشتر

سرقفلی

بی شک یکی از مهمترین سوالات و دغدغه های دارندگان سرقفلی و خریداران آن ماهیت وجودی این مفهوم است . حق سرقفلی به عنوان یک حق مالی می بایست از جانب مردم باید شناخته شود .

توضیحات بیشتر

حق کسب و پیشه و تجارت

مفهوم حق کسب و پیشه و تجارت از آن مفاهیمی است که حتی برای بسیاری از تحصیل کردگان حقوق نیز مناقشه برانگیز است . در این مطلب سعی بر این است تا توضیحی مفید در این خصوص ارائه شود .

توضیحات بیشتر

وقف

وقف به عنوان یکی از اعمال پسندیده از دیرباز در جامعه ی ما جاری بوده است . مسائل و مشکلات ناشی از املاک وقفی و درگیری ها و پیچیدگی های مردم با متولیان وقف باعث طرح پرونده های مختلف قضایی شده است . لذا در این مطلب در خصوص وقف توضیحات بیشتری داده خواهد شد .

توضیحات بیشتر

مصادره اموال ( اصل 49 )

ما پیشنهاد هزینه احتمالی برای دادخواهی کسب و کار، اجازه می دهد تا کسب و کار را به نمایندگی قانونی بدون نیاز به هزینه های جلو جلو. با پرداخت هزینه احتمالی، ابتدا هزینه های دعوی قضایی را تحمل می کنیم و درصد پرداخت را به عنوان پرداخت می پذیریم.

توضیحات بیشتر

اراضی ملی و منابع طبیعی

اختلافات ناشی از تعارض اراضی ملی و منابع طبیعی و حقوق خصوصی افراد از زمره مواردی است که دچار تحولات قانونی و تصمیمات مختلف گردیده است .

توضیحات بیشتر

آیا نیازمند کمک به هر گونه مسائل قانونی هستید؟ اکنون با ما تماس بگیرید

تماس با ما

مشاوره رایگان

  [mkd_s" link_target="_self" title="بازگشت به بالا" subtitle="" link="#"]
  • سرقفلی
  • طلاق توافقی
  • جعل
  • خشونت خانگی
  • قصور پزشکی
  • ثبت برند
  [/mkd_service_table]