۰۹:۰۰ - ۲۰:۰۰

ساعات کار ما شنبه - پنجشنبه

۰۲۱-۶۶۷۲۳۰۲۲

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

جستجو
 

مشاوره حقوقی

استانداردهای اخلاقی و اخلاقی بالا.

مشاوره حقوقی

a

در این موسسه ی حقوقی مشاوره در سه سطح به موکلین محترم ارائه می گردد .

1 – مشاوره حقوقی رایگان : این مشاوره ی حقوقی بدون پرداخت هزینه و به صورت آنلاین می باشد . در این سطح از مشاوره فقط به سوالات کلی مراجعین محترم به صورت تلفنی یا اینترنتی پاسخ داده خواهد شد . قابل ذکر است که در این نوع مشاوره به جهت عدم ارائه ی اسناد و مدارک توسط مراجعین محترم امکان ارائه ی دقیق راهکارهای حقوقی وجو ندارد و همانطور که عرض شد به سوالات کلی مراجعین محترم پاسخ داده خواهد شد.

2 – مشاوره حقوقی عمومی : این سطح از مشاوره به صورت حضوری یا از طریق اینترنت خواهد بود با این تفاوت که مراجع محترم می بایست اسناد و مدارک مربوطه را به نحوی به رویت وکیل دادگستری برساند تا از این طریق بتواند امکان دریافت مشاوره ی صحیح را داشته باشد

3- مشاوره ی حقوقی تخصصی : در این سطح از مشاوره ی حقوقی ترجیحا نیاز به مراجعه ی حضوری موکل می باشد تا با وکیل مربوطه که در حوزه ی مورد نظر متخصص می باشد مشاوره نماید . در این مشاوره نیز می بایست موکل کلیه ی اسناد و مدارک خویش را ارائه نموده تا بتواند از راهکارهای وکلای متخصص مجموعه استفاده نماید .

جهت انجام مشاوره ی حقوقی عمومی و تخصصی مراجع محترم می بایست نسبت به پرداخت هزینه ی حق المشاوره  اقدام نماید.

قابل ذکر است در صورتی که مشاوره منجر به قبول پرونده از طرف وکیل گردد ، مبلغ حق المشاوره از مبلغ حق الوکاله کسر می گردد و مراجع که حالا موکل موسسه شناخته می شود هزینه ای بابت حق المشاوره انجام شده پرداخت نخواهد کرد .

بدون ديگاه

ارسال نظر